Ankieta

Odpowiedz na kilka prostych pytań

17 myśli nt. „Ankieta

 1. Monika Bialek

  Internetowy kurs modlitwy jest dla mnie motywatorem. Będąc w kraju korzystałam z rożnych form modlitwy . Najbardziej odpowiadały mi rekolekcje ignacjanski . Tutaj cały czas szukam sposobu na zbliżenie sie do Boga .

  Odpowiedz
 2. Dorota

  Nie wiem jak mądrze prosić i o co prosić, jak rozpoznawać co jest mi naprawdę potrzebne. Jak rozpoznawać co jest Bożą odpowiedzią.

  Odpowiedz
  1. Bożena

   Nie zabrakło:-)
   Trzeba „chwycić” lewym przyciskiem myszy szary pasek obok ankiety i przesunąć w dół.
   Pozdrawiam.

   Odpowiedz
 3. Aleksandra

  Świetna sprawa z tym kursem modlitwy. Nie wiedziałam, że tak bardzo przydatne jest Pismo Święte. Dotąd rzadko do niego zaglądałam, gdyż nie wszystko było dla mnie zrozumiałe. Teraz po pierwszych lekcjach, z przyjemnością je otwieram i sprawdzam jakie działanie ma na mnie Słowo Boże.

  Odpowiedz
 4. Sława

  Chciała bym nauczyć się dobrze modlić by poczuć ze moje modlitwy dobre i miłe dla Boga. Modlę się codziennie ale nie umiem się skopić na modlitwie i to jest mój największy błąd w modlitwie.

  Odpowiedz
 5. Stefan

  I cóż ja księdzu powiem, poza tym, że moja modlitwa jest chyba taka jak i relacje z Bogiem. Brak skupienia – kiepskie więzi, postawa ciała – chyba coś z moją świadomością tego, z Kim rozmawiam.
  Ale się pouczę i może będzie lepiej (jak się postaram, a Bóg da).
  Z podziękowaniami za podjęcie próby nauczenia modlitwy
  Stefan

  Odpowiedz
 6. małgorzata

  Szkoda że w parafii w której jestem nie ma takiego kapłana jak ksiądz Maciejewski – serdecznie pozdrawiam i życzę obfitości łask Bożych na trud apostolski

  Odpowiedz
 7. Piotr-

  Ta modlitwa to piękne spotkanie z Bogiem w Jego Słowie . Na razie jednak łatwiej przychodzi mi otworzyć internet w poszukiwaniu wiadomości niż Biblię. Panie Boże pomóż !

  Odpowiedz
 8. Karolina

  kurs jest świetny. W prosty sposób pokazuje jak sie modlić by nie tylko mowić ale słyszeć co mówi do nas Bóg. No i mobilizuje do sięgania po Pismo, aktywnego korzystania ze Słowa. Bardzo fajna inicjatywa.

  Odpowiedz
 9. Dana

  trudność w skupieniu się nad modlitwą czytając ewangelie ale się nie poddaję i od kilku miesięcy staram się modlić w ten sposób codziennie, wierzę że z każdym dniem będzie lepiej bo jestem bliżej Pana

  Odpowiedz
 10. Iwona

  Cieszę się, że trafiłam na ten kurs modlitwy. Nie miaĺam pojęcia, że można modlić się w ten sposób. Bardzo często nie mogę się skupić na dluższej modlitwie. Czuję jednak, że nawet te kilka minut ma sens i w tak krótkim czasie Bóg mówi do mnie wspaniałe Słowa. Dziękuję, że mogę się czegoś nowego nauczyć.

  Odpowiedz
 11. Marta

  Ja rowniez dziekuje Panu Bogu, ze tak pokierował moim życiem, ze trafiłam na ten kurs. Póki co łatwiejsze jest dla mnie otwarcie facebook’a niż Pisma Świętego. Zastanawiam sie dlaczego tak mam?
  Zauważam jednak zamianę, ze czekam na kolejne otwarcie Posma Świętego, czekam na to co dzis Pan Bóg chce mi powiedzieć. Odczuwam niezwykle uczucie kiedy po trzecim etapie modlitwy zdaje sobie sprawę, ze własnie siedziałam na kawie z samym Bogiem, i ze to On, tak to On mowi do mnie. Jak często te słowa sa aktualne.
  Dziekuje Ci Panie!!!

  Odpowiedz
 12. anna kremis

  Bogu dziękuję za to że daje się poznawać,że uniża się ,że ma tyle cierpliwości,że czeka aż moja mała głowa pojmie o co chodzi w życiu i w moim istestwie.Dziękuję Ci Boże,że jesteś z tobą jest łatwiejsza droga pielgrzyma.Wielka bużka i ściskam Cię Boże na razie wirtualnie,ąle mam nadzieję że kiedyś zrobię to personalnie.Amen.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *